Woda Deklastrowna - informacja zdrowia w wolnej wodzie dla Ciebie.

Wolna woda dr Marka Mokwińskiego

Możesz żyć zdrowiej dzięki wodzie!

tel. +48 606 320 441

Woda zdeklastrowana, która została przywrócona do pierwotnej struktury, wolnej od informacyjnego chaosu blokującego nasz prawidłowy rozwój oraz długoletnie, zdrowe i szczęśliwe życie, to woda przywracająca wszystkiemu co żyje pokój, miłość i harmonię zapisaną w Boskiej matrycy kreacji i otwierająca drogę do holistycznego uzdrowienia.

 

Czym jest wolna woda?

 W miarę jak nasza świadomość wznosi się na wyższy poziom (dr Hawkins), zaczynamy odkrywać coraz więcej tajemnic naszej ludzkiej egzystencji. Odkrycie faktu, że woda ma pamięć (dr Masaru Emoto) uświadomiło nam niezwykle istotny fakt, że bierze ona czynny udział w transferze informacji w środowisku życia wszystkich organizmów żywych na ziemi. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że to informacja jest podstawą istnienia wszechrzeczy, to status wody w organizmach żywych urasta do miana boskości. I trudno się z tym nie zgodzić!.Warto tutaj zaznaczyć, że współczesna nauka, oparta na dogmatach i teoriach, niestety nie radzi sobie ze zrozumieniem nie tylko z fenomenu wody, ale z wieloma zagadnieniami życia na ziemi, gdzie występuje czynnik duchowy.

 

WOLNA WODA ...

... to określenie wody, która wg dr Marka Mokwinskiego jest wolna od informacyjnego chaosu. Jak twierdzi autor, doszedł on do takiego wniosku prowadząc swoje paranaukowe doświadczenia z wodą. Fakt zapisywania i transmisji informacji przez wodę jest praktycznie udowodniony naukowo, tyle że nie przez wszystkich akceptowany. Jeśli rozpatrywać wodę jako nośnik informacji, to rozsądnym wydaje się określenie jej pojemności informacyjnej, czyli praktycznej możliwości zapisywania informacji w określonej ilości wody. To skojarzenie każe nam rozpatrywać wodę w kontekście pojemnika informacji, czyli czegoś porównywalnego do komputerowego dysku. Znający temat wody wiedzą, że te "pojemniki informacji" to nic innego jak konfiguracje molekuł wody nazywane klastrami. Niewątpliwie to ich układ determinuje pojemność informacyjną wody i z pewnością zależy ona tak od wielkości tych klastrów jak też ich konfiguracji przestrzennej. 

Reasumując, można się spodziewać, że konfiguracja molekuł wody w klastrach i samych klastrów, może być harmonijna lub chaotyczna i od tego zależą możliwości wody w kwestii zapisywania i transferu informacji. Wszystko to rozważania w wiekszości teoretyczne - jak zresztą większość naukowych opracowań w temacie struktury wody. Jej fenomen pozostaje ciągle poza zrozumieniem ludzkiego postrzegania, gdyż jest częściowo w świecie fizycznym i częściowo duchowym.

Woda deklastrowana, to woda przywracająca wszystkiemu co żyje pokój, miłość i harmonię zapisaną w Boskiej matrycy kreacji i otwierająca drogę do holistycznego uzdrowienia.

W JAKICH BUTELKACH DO KUPIENIA:

Butelka 5 L -  cena 150 zł

6 Butelek x 5 L - cena 720 zł

Butelki 9,5 litrowe z kranikiem - cena 300 zł za jedną butelkę 9,5 L. Kupując 3 butelki 9,5L płacisz tylko 750 zł....

... w paczce do 30 kg zmieści się ich 3 sztuki - 750 zł - cena za paczkę z wysyłką.

 

Otrzymasz 10% Rabatu na Pierwsze Zakupy, jeśli Zamówisz

TERAZ!


Rekomandowany sposób na oczyszczenie organizmu:

Oczyszczanie, post i dieta z wolną wodą - Marek Mokwiński

 

Wolna Woda daje możliwość przeprowadzenia wielowymiarowego postu, diety i oczyszczania ....30 l wolnej wody wystarcza na taki proces i warto go przeprowadzić przynajmniej raz w roku. 

Pijemy 6 do 10 szklanek wolnej wody dziennie i przez pierwsze 2 tygodnie stosujemy preparaty - jeden na odrobaczywienie, a drugi na oczyszczenie z wszelkich toksyn. 

Dalej pijemy już tylko wolną wodę ...przy 20 litrze kolejne 5 l wolnej wody rozcieńczamy pięciokrotnie i kolejne 5 litrów wolnej wody rozcieńczamy sześciokrotnie. 

Całość oczyszczania trwa od 25 do 40 dni. Koszt terapii to 1050 zł. 

Preparaty na odrobaczywienie i na oczyszczenie są po 150 zł razem 300 zł. Wolna woda to koszt 720 zł za 6 butelek 5-litrowych plus koszt wysyłki 30 zł.

 

Zamów i odbierz 10% Rabatu na pierwszy zakup!

tel. +48 606 320 441

Copyright © 2020 WolnaMoc - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.