Wolna woda

Woda zdeklastrowana, która została przywrócona do pierwotnej struktury, wolnej od informacyjnego chaosu blokującego nasz prawidłowy rozwój oraz długoletnie, zdrowe i szczęśliwe życie, to woda przywracająca wszystkiemu co żyje pokój, miłość i harmonię zapisaną w Boskiej matrycy kreacji i otwierająca drogę do holistycznego uzdrowienia.

Wolna Woda w skali Hawkinsa
Wolna woda wibruje na poziomie 626 – 636 w skali jednostek Hawkinsa. Dzięki temu podnosi energetykę naszych ciał, które wibrują na poziomie 80 – 230, a powinny wibrować na poziomie mocy, czyli 626 +

Doprowadzenie wody do pierwotnej czystości informacyjnej, pozwalającej na powrót naszej ludzkiej egzystencji na drogę rozwoju zgodną z prawami natury, to nasz jedyny sposób, nie tylko na przetrwanie, ale przede wszystkim na odzyskanie dobrostanu do jakiego z intencji Stwórcy zostalismy wykreowani.

ILE KOSZTUJE WOLNA WODA?

5-litrowa butelka to koszt 150 zł

Kupując 30 litrów, płacisz za 5-litrową butelkę 120 zł.

Możesz żyć zdrowiej dzięki wodzie:

Wolna woda daje możliwość przeprowadzenia wielowymiarowego postu, diety  i oczyszczania ….30 l wolnej wody wystarcza na taki proces i warto go  przeprowadzić przynajmniej raz w roku.

Pijemy 6 do 10 szklanek wolnej wody dziennie i przez pierwsze 2 tygodnie  stosujemy preparaty – jeden na odrobaczywienie, a drugi na oczyszczenie  z wszelkich toksyn.

Dalej pijemy już tylko wolną wodę …przy 20 litrze kolejne 5 l wolnej  wody rozcieńczamy pięciokrotnie i kolejne 5 litrów wolnej wody  rozcieńczamy sześciokrotnie.

Całość oczyszczania trwa od 25 do 40 dni. Koszt terapii to 1050 zł.

Preparaty na odrobaczywienie i na oczyszczenie są po 150 zł razem 300  zł. Wolna woda to koszt 720 zł za 6 butelek 5-litrowych plus koszt  wysyłki 30 zł.