OEMy - efektywne mikroorganizmy na wolnej wodzie dla Twojego Zdrowia.

Wolna woda dr Marka Mokwińskiego

OEMy - sposób na wolne zdrowie! 

tel. +48 606 320 441

Oemy Mlekowe i Octowe to efektywne pożyteczne - tlenowe i beztlenowe mikroorganizmy dostępne jako koncentrat Probiotyczny. Wykazuje dobroczynne działanie dla zdrowia człowieka.

 

Czym są OEMy?

Koncentrat probiotyczny z Oemami wspomaga odporność, reguluje procesy trawienne, łagodzi przebieg zatruć pokarmowych. Poprawia stan skóry, włosów i paznokci. Pomaga przy alergiach skórnych i pokarmowych. Zabezpiecza przed skutkami popromiennymi. Zawiera pożyteczne bakterie tlenowe, beztlenowe (Narine), grzyby, glony, pierwotniaki i okrzemki. 

 

Jak zamówić:

Elektywne mikroorganizmy tlenowe namnażane na wolnej wodzie - 60 gartunków z grup bakterii tlenowych i beztlenowych, glonów, okrzemków, grzybów i pierwotniaków, na wolnej wodzie...niezwykle skuteczne w przywracaniu równowagi w organizmie.

CENA:

Oemy mlekowe 100 ml - 30 zł

Oemy mlekowe 10 x 100 ml - 250 zł

Oemy octowe (doskonałe przy zdrowym odchudzaniu) 100 ml - 30 zł

Oemy octowe 10 x 100 ml - 250 zł

Wysyłka 30 zł

Okres przydatności do spożycia to 4 lata

 

Otrzymasz 10% Rabatu na Pierwsze Zakupy, jeśli Zamówisz

TERAZ!


Rekomandowany sposób na oczyszczenie organizmu:

Oczyszczanie, post i dieta z wolną wodą - Marek Mokwiński

 

Wolna Woda daje możliwość przeprowadzenia wielowymiarowego postu, diety i oczyszczania ....30 l wolnej wody wystarcza na taki proces i warto go przeprowadzić przynajmniej raz w roku. 

Pijemy 6 do 10 szklanek wolnej wody dziennie i przez pierwsze 2 tygodnie stosujemy preparaty - jeden na odrobaczywienie, a drugi na oczyszczenie z wszelkich toksyn. 

Dalej pijemy już tylko wolną wodę ...przy 20 litrze kolejne 5 l wolnej wody rozcieńczamy pięciokrotnie i kolejne 5 litrów wolnej wody rozcieńczamy sześciokrotnie. 

Całość oczyszczania trwa od 25 do 40 dni. Koszt terapii to 1050 zł. 

Preparaty na odrobaczywienie i na oczyszczenie są po 150 zł razem 300 zł. Wolna woda to koszt 720 zł za 6 butelek 5-litrowych plus koszt wysyłki 30 zł.

 

Zamów i odbierz 10% Rabatu na pierwszy zakup!

Tel. +48 606 320 441

Copyright © 2020 WolnaMoc - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.