about-1

Czym są Oemy?

Efektywne mikroorganizmy tlenowe tzw Oemy są korzystne dla nas wszystkich. Dzięki nim mamy zdrową glebę, zdrową żywność, zdrową paszę i zdrowie dla nas wszystkich, którzy spożywają wolne od chemii pożywienie.

Wspomagają rozwój i zdrowie roślin, zwierząt i ludzi, odżywiają i wzmacniają. Uodparniają na choroby i warunki atmosferyczne, utrzymują wodę w glebie. Zwiększają ilość i jakość plonów wolnych bez chemii.

Zwiększają próchnicę gleby, wprowadzają: tlen, azot, mikro i makroelementy łatwo przyswajalne dla roślin i zwierząt. Wspomagają przyswajanie pokarmów i odtruwanie.
Zawierają bakterie: tlenowe, azotowe, beztlenowe, grzyby mikoryzowe, glony – algi, drożdże, okrzemki, pierwotniaki…. 60 różnych wyselekcjonowanych gatunków szczepów rodzimych.

Gdzie stosujemy OEMy?

Stosowane ze sprawdzonym i ogromnym powodzeniem w:
  • rolnictwie
  • hodowli zwierząt
  • suplementacji zdrowotnej
  • kosmetyce
  • środkach utrzymania czystości
Przywracają naturalne ph gleby.
Naturalny nawóz i środek ochrony roślin i zwierząt, rewitalizujący i odtruwający z chemii glebę.

Korzyści dla Ciebie

Zdrowa Gleba

OEMy zwiększają ilość i jakość plonów wolnych bez chemii. To się opłaca - niższe koszty i lepsza jakość.

briefcase

01

Zdrowa Żywność

Dzięki Oemom mamy produkty spożywcze wolne od chemii i bogate w minerały i mikroorganizmy zbawienne dla naszego organizmu.

dollar

02

Zdrowie

Oemy są korzystne dla nas wszystkich. Dzięki nim mamy zdrową glebę, zdrową żywność, zdrową paszę i zdrowie dla nas wszystkich, którzy spożywają wolne od chemii pożywienie.

calulator

03

Energia Życia i Długowieczność

OEMy wraz z Wolną Wodą Deklastrowaną przywracają nasz naturalny, prawidłowy rozwój oraz długoletnie, zdrowe i szcżęśliwe życie. Odtwarzają nasz wrodzony dar samouzdrawiania.

person

04

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli cenisz sobie zdrowe, świadome i pełne radości życie.
Jeśli zależy Ci na zdrowej i wolnej od chemii żywności i wodzie.
Jeśli czujesz jedność z naturą i chęć niesienia pomocy naszej pięknej planecie...
Napisz lub zadzwoń do nas. Dostaniesz wartościowe informacje na te tematy i inne, które na pewno pobudzą Twoją ciekawość i odpowiedzą na wiele pytań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 606 320 441

Napisz do nas